#ReportażDziała!

 
Pokażmy razem, że #ReportażDziała!
 
Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej został oficjalnym partnerem nowego ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży w wieku 13-19 lat #ReportażDziała.
 
Zadaniem jest stworzyć i przeprowadzić projekt społeczny inspirowany reportażem, który później zostanie przedstawiony w relacji dziennikarskiej. Uczestnicy sami wybierają tematykę i formę projektu: czy będzie to koncert charytatywny, nowa ścieżka przyrodnicza w okolicy, a może nowa aplikacja internetowa? 
 
Projekt realizować można w grupach lub indywidualnie, samodzielnie lub pod opieką nauczyciela, niezależnie lub poprzez platformę edukacyjną Zwolnieni z teorii – partnera konkursu i organizatora Olimpiady Praktycznej.
 
Więcej informacji na stronie konkursu (www.reportazdziala.com), m.in.:
- inspiracje reporterskie; 
- wskazówki, od czego zacząć;
- podpowiedzi, jak dobrze poprowadzić projekt i jak konstruować relację dziennikarską; 
- pomysły na działania i in.
 
Konkurs organizowany jest przez Nagrodę im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki. Wspierają nas: Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Platforma edukacyjna Zwolnieni z teorii, Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej, Leadership Center, Projekt Raj na Ziemi, Fundacja im. Ryszarda Kapuścińskiego - Herodot.
 
Kontakt z organizatorami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Licznik odsłon: 2969
2021  Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej   globbersthemes joomla templates