Edycja VII

Zapraszamy na finał VII Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wandy Dybalskiej, podczas którego laureat otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

W turnieju, współorganizowanym przez X Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu, brali udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Jurorzy, po przeczytaniu ponad 330 prac, które napłynęły na konkurs, postanowili przyznać cztery nagrody, cztery wyróżnienia oraz jedno wyróżnienie specjalne.
Reklama

Nagrodę marszałka otrzyma Milena Łagowska z Kluczborka za reportaż "Zawód prorok, z wykształcenia piekarz". Pozostałe nagrody odbiorą Aleksandra Gwizdała z Bydgoszczy za "Ustawkę na Galerii", Konrad Hetel z Ząbkowic Śląskich za "Bilet do nieba" oraz Maja Wizor z Gliwic za "Mixować Ducha Świętego".

Wyróżnienia przyznano Darii Różańskiej z Kalisza Pomorskiego za pracę "Niepokonany świadek czasu", Aleksandrze Wzorek z Ząbkowic Śląskich za "Lęk przed burzą" (nauczyciel: Magdalena Kotowicz), Annie Wójcik z Chełma za "Wszyscy mamy..." oraz Anastazji Mishchenko z Gdyni za "Kałakolcziki".

Jury przyznało również wyróżnienie specjalne Klaudii Kostarelas ze Szczecina za pracę "Weselmy się" .

Na uroczystą galę zapraszamy dziś, 10 stycznia (czwartek), o godz. 12.00, w Ośrodku Działań Artystycznych "Firlej" (ul. Grabiszyńska 56, Wrocław).


Artykuł ukazał się 10.01.2008 na stronie www.interia.pl, cały tekst.

Prezentacja z gali finałowej w formacie PDF cz. 1.

Prezentacja z gali finałowej w formacie PDF cz. 2.

Licznik odsłon: 6139
2024  Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej   globbersthemes joomla templates